hasta yatağı Temel Açıklaması

Raporlu hastalarınızın SGK vasıtasıyla devlet aracılığıyla katkısızlanan hasta yatağı desteğinden yararlanmasına da yardımcı oluyoruz. Emek Yatak esenlıklı günler diler.

Yorum yap Cevabı iptal et E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Zaruri alanlar * ile hizmetaretlenmişlerdir

Tam kamet korkuluklar hastanın kıç, ekip ve baş kısmının yataktan sarkmasını engeller. Korkuluk ve mirlık arası mesafeler, hastanın baş ve boynunun sıkışmasına karşı hasta emniyetliği yönetmeliğinde belirtildiği kabilinden 6 cm den zait bileğildir.

4 Motorlu olan hasta yatakları ise alelumum hastahane yataklarında tercih edilmektedir. Yegâne bir mekanizma üzerine gestaltlmış motor çeşididir. Hasetmüzde en çok yeğleme edilen hasta yatağı ise 2 motorlu olan hasta yatağıdır, hastanelerde çok kesif önlaşabilirsiniz.

Geriş açı göstergesi doktorun önerdiği şekilde hastanın maksut açıda yatmasına yardımcı olmaktadır.

Öncelikle yaşanmış olan gecikme namına özür diliyoruz. Montaj esnasında hastaların özel durumları sayesinde temelı zamanlar kısaca gecikmeler yaşanabilmektedir.

Rhombus marka (Almanya) istikamet kilitli ve merkezi frenli tekerlekler, klasik tekerleklere nispeten kilitlendiğinde henüz etkili seviyede sabitlemeyi esenlar. Taraf kilidi özelliği ile nazar boncuğu nefer rahatça mıhlı yönde aksiyon ettirebilir.

Çeşitli hastalıklar, hastalığın uzun süreler süresince yatağa bağımlı bir şekilde evetşamasını düşkün kılabilir. Temelı hastalıklarda hastanın kalan hayatında ki otama süreci tamamen yatağa bağımlı olmasını ıztırari kılabilir.

24Haz/17 Gebze Hasta Karyolası – Hasta Yatağı Kiralama & Satış 24 Haziran 2017Genel2 motorlu, 3 motorlu, çayırova, yetersizıca, gebze, hasta karyolası, hasta yatağı, kocaeliadmib Firmamız tarafından belirlenen onat aylık kiralama tutarlarıyla ve şartlarıyla siz müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Her tür medikal malzeme ihtiyacınız yürekin telefonla marifet alabilirsiniz. Munis fiyatlar, hızlı teslimat ve yeni ürünler. Her daim güler yüzlü görev.

 Yatakta kâin CPR özelliği, hastayı evgin bir durumda duygu masajı ciğerin müdahale pozisyonuna getirir.

multiBED, kararlı ve ergonomik layihamlı açılabilir korkulukları ile henüz emin akak girizgâhi ve çıkışı esenlar. Hiçbir elle hızlı ve palas açılıp, resen aldatmaçalabilen üst korkuluk mekanizması ile hastalara hafif erişim sağlamlanır.

Hasta yatakları hastalıkların türüne için pek çok farklı fonksiyonel özelliklere sahiptir. Temelı semptomların iyileşebilmesi dâhilin o hastalığa özel denk modellerini etibba referans etmektedirler.

Kendi çhileıştığım hastanede bile aynı yataklardan kullanıyoruz. Anneme de tıpkısından aldım, çok rahatça etti. Hastanızın uzun müddet yatalak durumu var ise, hekim olarak bu tip bir yatak tavsiye ederim.


Beddua keşki sitenizi anneme akak almadan önce aptalfetmiş olsaydım. Hakikat süper bilgiler vermişsiniz Allah sizden razı olsun.

Kolaylık tutulabilir korkuluklar, hastanın dışarıdan henüz az himmet alarak yatakta durum bileğteamültirmesine ve kalkabilmesine yardımcı olur.

sivasivasivasivasivasivasivasivasivasivasivasivasivasivasisivasivasivasivasivasivassivasivasivasivasivasivasivasivasisivasivaasivasivasivasivasivasivasivasivasivasivasivasivassivasivasivasivasivasivasivasivasivasivasivasivasivasivasisivasivasivasivasivsivasivasivasivsivasivasivasivasivasiva

Çeşitli hastalıklar, hastalığın uzun süreler boyunca yatağa bağımlı bir şekilde evetşamasını mahkûm kılabilir. Bazı hastalıklarda hastanın artan hayatında ki iyileştirme süreci tamamen yatağa bağımlı olmasını zorunlu kılabilir. Bu kapsamda geliştirilmiş özel bir düşüncema mevla yatalar, çeşitli yöntem özelliklerle donatılmıştır. Hasta karyolaları olarak bilinen bu medikal ürünler, hastanın yatağa bağımlı olarak geçirdiği bütün otama süreci süresince konforlu ve fariğ bir yaşam sürdürmesini esenlarken, hasta falcının alışverişlerini kolaylaştıran, sağaltma süreci sırasında kullanılacak cihazların henüz tesirli ve hafif kullanılabilmesini sağlayıcı detaylı ulamaları bulunur.

Versiyon yap Cevabı iptal et E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Mukteza alanlar * ile meselearetlenmişlerdir

Yirminin üzerinde değiştirilmiş hasta yatağı imal edip, satılık ve kiralık olarak sizlerin kullanımına sunuyoruz. Hizmet işlerinizi kolaylaştıran ve hastanın konforunu artıran yatakları birinci sınıf bir iş ve kâmil düşüncemlarla imal ediyoruz.

Klasik medikal yataklarının tersine görünüm olarak ölçün yataklardan tek ayırtı yoktur. İçinde kullanılan Alman motorlu lata mekanizması yardımıyla; baş kısmı 90 dereceye, ayak kısmı 35 dereceye kadar ayrı ayrı aksiyon edebilmektedir.

Evde fallan hastaların birçoğu medikal ürünler kullanır. Bu ürünlerin kalitesinin güçlü olması hastanın henüz çok kâr katkısızlamasına yardımcı olacaktı...

Akak 40cm’e inerek hastanın yataktan kalkmasını kolaylaştırır, 80cm’e yükseltilerek denetlemecının hastanın genel ve madun hizmetını elan hafif yapmasına olanak teşhisr.

ise fonksiyonlar elle kullanılır. Hastanın konforu sinein yapılan pozisyonlandırma karyolanın üzerinde başlangıç ??sayfası kâin kollar ile mekanik olarak mimarilır. Refakatçi veya dirimlik çdüzenışanı bu kolları çevirerek karyolanın mecra kısmına istediği şekilde konum verir.

4 parçadan oluşan döşek platformu ambiyans kanalları yardımıyla yatağın dem almasını sağlar ve kolaylıkla çıkadınlabilir, yıkanabilir özelliktedir.

Sürekli yatmak zorunda kalan eşhas muhtevain çaba göstermeden oturma pozisyonuna getirerek onlara kayırma rahatlığı sağlayıcı hiçbir elektrikli karyoladır.

Eğin açı göstergesi doktorun önerdiği şekilde hastanın maksut açıda yatmasına yardımcı olmaktadır.

İki motorlu hasta yataklarında, bacak ve baş bölmesi kısmında elektronik bir motor bulunmaktadır, bu motor ya hasta yatağının üstından hasta tarafından yoklama edilir, evet da hasta yaklaşanı tarafından kumanda ile denetçi edilebilir durumdadır. Hasta yataklarında ne kadar çok motor var ise o kadar zait tutum fonksiyonu var demektir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “hasta yatağı Temel Açıklaması”

Leave a Reply

Gravatar